Головна
Меню сайту
Новини України
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Бербенець Наталія Іванівна

Бербенець Наталія Іванівна


             
Дата народження:
21.05. 1954

Освіта: вища, 1978р. Сумський державний педагогічний інститут ім. А. С. Макаренко
Спеціальність: вчитель російської мови і літератури.
Педагогічний стаж: 31 рік
Кваліфікаційна категорія: вчитель вищої категорії, методист (2005р.).
Місце роботи: загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 м. Костянтинівка Донецької області

Моє кредо: "Краще запалити одну маленьку свічечку, чим постійно проклинати темноту"(Конфуцій)

Педагогічне кредо: "Справжній оратор той, хто своїм словом і учить, і дарує насолоду, і справляє  сильне враження" (Цицерон)

Методична проблема: «Створення мотивації успіху на основі впровадження внавчально - виховний процес інноваційних педагогічних технологій»                                         

                                         Есе  "Учитель - новатор"

  Роздумуючи над місією учителя - новатора, завжди ставила питання: "Хто він учитель-новатор"?  На мій погляд, в поєднанні слів "учитель-новатор" вже є присутньою деяка інтрига. Учитель-новатор- це педагог, що вносить і здійснює нові, прогресивні принципи, ідеї і прийоми в педагогічній діяльності.
      Новаторство- це прорив до нового!
Не знаю, чи повториться ще той благодатний час, коли уся країна, відклавши повсякденні справи, забувши про рутину буденну, пригорнеться до блакитних екранів. Причому дивитися буде не на шоу-зірок, не на героїв мильних серіалів, а на уроки учителів-новаторів, професіоналів з великої букви, як колись ми захоплювалися талантом  В.Ф.Шаталова, Ш.А. Амонашвили, Е.Н. Ільїна, дивилися їх блискучі уроки. Це було таїнство, священне дійство, яке захоплювало і приголомшувало, і хотілося хоч якось залучатися до цього.
     Так в чому ж феномен учителів-новаторів? 
Місія учителя- новатора полягає в тому, щоб створити компетентнісно-зорієнтований освітній простір. 
І учителеві треба зрозуміти, що світ сучасного учня обмежити простором парти, дошки і крейди сьогодні просто аморально! Усадити за комп'ютер для проходження тесту вже не актуально. На мій погляд, місія учителя-новатора і полягає в тому, щоб розробити згідно запитам часу учбові програми, створити посібники і учбові матеріали для організації освітньої діяльності, грунтованої на самостійності вибору рішення, творчої реалізації поставлених цілей, спрямованої на розвиток  креативності  і мислення школярів.
     Особа учителя-новатора сьогодні і завтра, на мою думку, характеризується одержимістю, невтомною допитливістю, умінням мислити системно і в той же час бути генератором ідей. Він прагне реалізувати виниклі у нього ідеї практично, вибираючи для цього найбільш оригінальний спосіб, що підкреслює власну індивідуальність. А значить місія учителя - новатора полягає в унікальності його діяльності по оновленню методів навчання і виховання, що дозволяють отримувати якісно нові результати, затребувані державою.
    Якщо педагог узяв на себе відповідальність за освіту і виховання нового покоління країни, він просто вимушений стати новатором
 А інакше і бути не може! 
Форма входу
Друзі сайтуКалендар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Пошук
Погода